Kilka słów o Mrufru

Mrufru to pracownia rękodzieła artystycznego, w której z miłością oraz dbałością o każdy najmniejszy szczegół tworzone są podarki wyjątkowe, płynące prosto z głębi serca.

To miejsce, w którym spełniane są życzenia. 

Spotkasz tutaj:

  • anioły beztroskie, uśmiechnięte, z sercem w dłoniach, wrażliwe i melancholijne także
  • kwiaty z tajemniczego ogrodu, takie, które nigdy nie więdną, róże bez kolców
  • gwiazdy prosto z nocnego nieba
  • leśne ptaki, nielękające się ludzkich rąk
  • słowa piękne i dźwięczne rozsypane na kolorowych kartach oprawionych w ramki
  • kartki w pudełeczkach pełne najpiękniejszych uczuć
  • eksplodujące boxy
  • oraz zaproszenia podkreślające wyjątkowość najważniejszych wydarzeń w życiu

Dlaczego podarki Mrufru są tak wyjątkowe?

PERSONALIZOWANE DEDYKACJE

Mrufru tworzy, Ty ubierasz w słowa. Słowa zapisywane są na wykonanych ręcznie metkach, etykietkach, dedykacjach. Uczucia i pasja stoją za rzeczami najpiękniejszymi, nieprawdaż?​

NIEBANALNY PREZENT​

Podarki Mrufru to prace autorskie - niepowtarzalne, nietuzinkowe, wykonane dłońmi, z głową i z sercem. Każdy powstaje z osobna, dlatego nawet jeśli są do siebie podobne, nie ma dwóch jednakich.​

WYJĄTKOWE OKAZJE​

Każda okazja jest dobra, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy i każda chwila warta tego, aby ją uczcić. Podarki Mrufru to podarki na każdą okazję bez wyjątku.

SKRUPULATNIE DOBRANE MATERIAŁY ​

Dobór materiałów, które zachwycą wzorem, takich, które są nie tylko piękne, ale i jakościowo najlepsze to niezwykła przyjemność. To powinność mająca dla pracowni Mrufru ogromną wartość. Tylko praca z produktami, na które można liczyć ma sens, bo przecież każdy nawet ten z pozoru niewidoczny, najmniejszy detal jest ważny.

STARANNE WYKONANIE ​

Kluczowe dla Mrufru jest to, aby prace wychodzące z pracowni cieszyły nie tylko Wasze serce, ale i oczy, były wyjątkowe pod każdym względem. Stanowiły nośnik dobrych, pięknych słów i uczuć. Same w sobie były prezentem. Nic tutaj nie dzieje się bez przyczyny, nie tworzy się bez planu i bez przemyślenia. Wszystko tutaj ma swoją własną historię pisaną od pierwszego stworzonego elementu.

ZAMÓWIENIE NA ŻYCZENIE

Masz życzenie, które Mrufru może spełnić, pomysł, który chcesz zrealizować? Napisz, chętnie wykonam coś specjalnie dla Ciebie. I z myślą o Tobie. Zawsze chętnie wysłucham, podpowiem, skomponuję.

Add to cart